Janeček Ota (1919 - 1996)PF 1979 - Jan Werich

bar. suchá jehla 26,2 x 18,5 cm, sign. pod grafikou vpravo dole, vlevo značeno 32/100, v dolní půli pod textem sign. Jan Werich a Ota Janeček, pasparta, sklo. Poslední P.F. Jana Wericha.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 600 Kč

Číslo položky: 1544
Poslední dražitel: 562
Dražba ukončena: 26.03.2019, 19:35 h