Lhoták Kamil (1912 - 1990)Garáž

akvarel, 1982, 12 x 15,3 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole poznámka 16.4., rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 1575
Dražba ukončena: 26.03.2019, 22:08 h