Vojkůvka Libor (1947 - 2018)Ostrov

olej na kartonu, 34 x 46,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 36 000 Kč

Číslo položky: 1679
Poslední dražitel: 554
Dražba ukončena: 28.03.2019, 20:41 h