Anderle Jiří (1936)Madame Favart

bar. suchá jehla, 1980, 49,7 x 66,3 cm, v desce popis, sign. a značeno dole uprostřed 68/70.

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 1718
Poslední dražitel: 619
Dražba ukončena: 14.10.2019, 18:43 h