Janeček Ota (1919 - 1996)Bárky na pobřeží

bar. litografie, 50. léta, 30,5 x 49 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole 76/200, pasparta + rám

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 6 500 Kč

Číslo položky: 1784
Poslední dražitel: 639
Dražba ukončena: 15.10.2019, 18:44 h