Srncová Emma (1942)Ztracený pes v Praze

bar. litografie, 1996, 65 x 49 cm, sign. vpravo dole, popis + značeno 78/80 vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 300 Kč

Číslo položky: 1866
Dražba ukončena: 16.10.2019, 19:10 h