Trnka Jiří (1912 - 1969)Mládenec

kresba tuší, 18 x 13 cm, (výřez pasparty), sign. vpravo dole, na rubu skici figur, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč

Číslo položky: 1904
Poslední dražitel: 518
Dražba ukončena: 16.10.2019, 21:46 h