Trnka Jiří (1912 - 1969)Sen noci svatojánské

bar. litografie, 1961, 43 x 32 cm (výřez). List není signován, protože pochází z archivu autora. Na rubu potvrzení pravosti dcery J. Trnky, Kláry Trnkové, rámováno

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 599
Dražba ukončena: 28.04.2016, 21:55 h