Janeček Ota (1919 - 1996)Podzimní procházka

olej na plátně, 1978, 130 x 96 cm, sign. vlevo dole Janeček 1978, rámováno. Číslo soupisu 137, na rubu plátna Ota Janeček 1978

Vyvolávací cena 150 000 Kč
Aktuální cena 150 000 Kč

Číslo položky: 669
Poslední dražitel: 257
Dražba ukončena: 26.10.2016, 17:53 h