olej na plátně, 1948, 47 x 94 cm, signováno, vystaveno na souborné výstavě V. Rady v Liberci v roce 1975, zezadu popsáno + štítek Svazu umělců a štítek z výstavy v Liberci
Prodejní cena 45 000 Kč
více informací© 2026 Galerie Lazarská | Nastavení cookies | Web by digiONE