Česká tvorba XX. století a současná česká tvorba -

Česká tvorba XX. století a současná česká tvorba

F. Tichý, O. Janeček, V. Špála, V. Plocek, O. Jelínek, P. Sukdolák, A. Lamr, F. Turek, F. Hodonský, J. Kudláček, K. Ženatá, J. Kristofori, K. Demel, V. Suchánek, J. Slíva, J. Suchý, L. Kuklík, P. Ptáček, H. Storchová, O. Kulhánek, J. Brychta, J. Šlitr a další

O autorovi

Souborná výstava

Vystavujeme dílá předních výtvarníků XX. století a současnosti.

Rámování

Rámování