XII. Aukce - obrazy, kresby, grafiky, loutky

XII. Aukce obrazy, kresby, grafiky, loutky

Výstava exponátů v Galerii Lazarská Po-Pá  10-12,13-18h a v sobotu 10-12, 13-16h

O autorovi

Aukční výstava

Expozice výtvarných děl, zařazených do aktuální aukce.


Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací