Jiří Bouda (1934 - 2015)

český malíř, grafik a ilustrátor, syn akademického malíře Cyrila Boudy. Narodil se 6. 5. 1934 v Praze. V letech 1949 -53 studoval Státní grafickou školu v Praze (prof. S. Klír, P. Dillinger, K. Műller) a v letech 1953-59 studoval pražskou Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v ateliéru prof. Karla Svolinského. Jeho dílem je volná, užitá a drobná grafika, známková tvorba, kresba, knižní tvorba a ilustrace. Častým námětem jeho díla jsou železnice, viadukty apod.

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací