Jan Smetana (1918 - 1998)

žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58; malíř, grafik, pedagog; pedagogicky působil na PedF UK v Praze, 1967 - 1983 vedl speciální malířskou školu na AVU v Praze, od 1968 profesorem

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací