Katalog děl Jaromír Stretti - Zamponi

Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959) : Hradčany

Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959)
Hradčany

bar. lept, 44,2 x 39 cm, signováno,...

Prodejní cena 8 500 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací