Katalog děl František Tichý

Tichý František (1896 - 1961) : Neviditelný

Tichý František (1896 - 1961)
Neviditelný

kresba tužkou, 1957, Návrh na obálku knihy...

Prodejní cena 17 000 Kč

více o autorovi více o díle

Tichý František (1896 - 1961) : Commedia dell´ Arte

Tichý František (1896 - 1961)
Commedia dell´ Arte

bar. suchá jehlá, 1942, 29,6 x 39,2 cm....

Prodejní cena 35 000 Kč

více o autorovi více o díle

Tichý František (1896 - 1961) : Paganini IV.

Tichý František (1896 - 1961)
Paganini IV.

litografie, 42,5 x 32,5 cm, sign. vlevo...

Prodejní cena 75 000 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací