Katalog děl Vojtěch Sedláček

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973) : Koně na poli

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)
Koně na poli

akvarel, 29 x 43 cm, signováno vpravo dole,...

Prodejní cena 15 000 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací