Katalog děl Petr Ptáček

Ptáček Petr  : Sphinx Benzin

Ptáček Petr
Sphinx Benzin

bar. litografie, Prodejní cena 1 800 Kč

Ptáček Petr  : Tatra 603

Ptáček Petr
Tatra 603

Ptáček Petr  : 60019 BITTER

Ptáček Petr
60019 BITTER

bar. litografie, 2011, 18 x 26 cm

Prodejní cena 750 Kč

Ptáček Petr  : CONTINENTAL DIVIDE

Ptáček Petr
CONTINENTAL DIVIDE

bar. litografie, 2008, 40 x 28 cm, sign.

Prodejní cena 1 800 Kč

Ptáček Petr  : Řiditelný balón

Ptáček Petr
Řiditelný balón

bar. litografie, Prodejní cena 750 Kč

Ptáček Petr  : Mig-15

Ptáček Petr
Mig-15

bar. litografie, 2009, 28 x 40 cm

Prodejní cena 1 800 Kč

Ptáček Petr  : Rakousko - Uherská ponorka

Ptáček Petr
Rakousko - Uherská ponorka

Prodejní cena 600 Kč

Rámování

Rámování