Katalog děl Jan Kudláček

Kudláček Jan (1928) : Ptáček s myší

Kudláček Jan (1928)
Ptáček s myší

Rezervováno

Kudláček Jan (1928) : Brouček s lucernou

Kudláček Jan (1928)
Brouček s lucernou

kvaš, 10 x 16 cm, signováno na rubu.

Prodejní cena 4 000 Kč

Kudláček Jan (1928) : Spící vodníček

Kudláček Jan (1928)
Spící vodníček

kvaš + koláž, 20,5 x 30,5 cm, signováno

Prodejní cena 9 000 Kč

Kudláček Jan (1928) : Vodníček

Kudláček Jan (1928)
Vodníček

Prodejní cena 9 000 Kč

Kudláček Jan (1928) : Cvrček

Kudláček Jan (1928)
Cvrček

Prodejní cena 14 000 Kč

Rámování

Rámování