Katalog děl Kamil Lhoták

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Stan s vlajkou a vzducholodí

Lhoták Kamil (1912 - 1990)
Stan s vlajkou a vzducholodí

litografie, 1977, 22 x 14 cm, signováno...

Prodejní cena 16 000 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací