Katalog děl Jindřich Ulrich

Ulrich Jindřich (1950) : Kašpárek

Ulrich Jindřich (1950)
Kašpárek

olej, 6 x 8 cm, autorský rámeček, signováno...

Prodejní cena 4 500 Kč

více o autorovi více o díle

Ulrich Jindřich (1950) : Václav Hollar

Ulrich Jindřich (1950)
Václav Hollar

olej, 2022, 12,5 x 9,5 cm. signováno...

Prodejní cena 5 500 Kč

více o autorovi více o díle

Ulrich Jindřich (1950) : Aristokrat

Ulrich Jindřich (1950)
Aristokrat

olej, 6 x 8 cm, autorský rámeček, signováno...

Prodejní cena 4 500 Kč

více o autorovi více o díle

Ulrich Jindřich (1950) : F.Š. na krku M.T.

Ulrich Jindřich (1950)
F.Š. na krku M.T.

olej, 10,5 x 8,5 cm, signováno monogramem,...

Prodejní cena 5 500 Kč

více o autorovi více o díle

Ulrich Jindřich (1950) : Poutník

Ulrich Jindřich (1950)
Poutník

olej, 10 x 8 cm, autorský rámeček, signováno...

Prodejní cena 6 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ulrich Jindřich (1950) : Barokní Myšišvor

Ulrich Jindřich (1950)
Barokní Myšišvor

olej, 2021, 10,5 x 8,5 cm, signováno...

Prodejní cena 6 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ulrich Jindřich (1950) : Pražská věž

Ulrich Jindřich (1950)
Pražská věž

olej, 1987, 9,2 x 5,4 cm, signováno...

Prodejní cena 4 600 Kč

více o autorovi více o díle

Ulrich Jindřich (1950) : Turek

Ulrich Jindřich (1950)
Turek

olej, 6 x 8 cm, autorský rámeček, signováno...

Prodejní cena 4 500 Kč

více o autorovi více o díle

Ulrich Jindřich (1950) : Josef Mysliveček

Ulrich Jindřich (1950)
Josef Mysliveček

olej, 1987, 8,4 x 5,4 cm. signováno...

Prodejní cena 4 600 Kč

více o autorovi více o díle

Ulrich Jindřich (1950) : Král Myšišvor Kočkomil

Ulrich Jindřich (1950)
Král Myšišvor Kočkomil

olej, 2018, 8,5 x 7,5 cm, signováno...

Prodejní cena 6 000 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací