komb.tech, 2. pol. 60 let, nesignováno. Z...
Prodejní cena 9 000 Kč
kul. pero, 37 x 30 cm. Z pozůstalosti J....
Prodejní cena 12 000 Kč
kresba tuší, 20 x 29,5 cm. Z pozůstalosti J....
Prodejní cena 8 500 Kč
kul. pero, 28 x 31,5 cm. Z pozůstalosti J....
Prodejní cena 9 000 Kč
flawmaster fix, 27 x 18 cm, 2. pol. 60. let,...
Prodejní cena 22 000 Kč
1968-1969, kresba tuší, 43 x 30,8 cm. Z...
Prodejní cena 18 000 Kč
linoryt, 21 x 18,1 cm. Z pozůstalosti J....
Prodejní cena 7 500 Kč
tuš, akvarel, 1951, 23,5 x 23 cm, signováno,...
Prodejní cena 20 000 Kč
kul. pero, 1958, 24 x 37 cm, signováno,...
Prodejní cena 28 000 Kč
pastel, 60. léta, 45,5 x 33 cm, nesignováno....
Prodejní cena 45 000 Kč
komb.technika, 1968, 21 x 18 cm, signováno,...
Prodejní cena 22 000 Kč
pastel, 1963, 45 x 33 cm, signováno a...
Prodejní cena 45 000 Kč
tuš, 60. léta, 23 x 21 cm, nesignováno,...
Prodejní cena 15 000 Kč
pastel, 41,5 x 34 cm, nesignováno, rámováno....
Prodejní cena 42 000 Kč
flawmaster fix, 22 x 40 cm, 60. léta,...
Prodejní cena 26 000 Kč
komb.technika, 20 x 13 cm, nesignováno,...
Prodejní cena 16 000 Kč
akvarel, 60. léta, 22 x 10 cm, nesignováno,...
Prodejní cena 16 000 Kč
Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.
více informacíKromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.
více informacíRádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.
více informací© 2024 Galerie Lazarská | Nastavení cookies | Web by digiONE