linoryt, 21 x 18,1 cm. Z pozůstalosti J....
Prodejní cena 7 500 Kč
tuš, akvarel, 1951, 23,5 x 23 cm, signováno,...
Prodejní cena 20 000 Kč
kul. pero, 1958, 24 x 37 cm, signováno,...
Prodejní cena 28 000 Kč
pastel, 60. léta, 45,5 x 33 cm, nesignováno....
Prodejní cena 45 000 Kč
komb.technika, 1968, 21 x 18 cm, signováno,...
Prodejní cena 22 000 Kč
pastel, 1963, 45 x 33 cm, signováno a...
Prodejní cena 45 000 Kč
tuš, 60. léta, 23 x 21 cm, nesignováno,...
Prodejní cena 15 000 Kč
Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.
více informacíKromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.
více informacíRádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.
více informací© 2024 Galerie Lazarská | Nastavení cookies | Web by digiONE