Nová díla

Hudeček František  (1909 - 1990) : Noční chodec

Hudeček František (1909 - 1990)
Noční chodec

suchá jehla, 1945, 29 x 22,5 cm, signováno a...

Prodejní cena 21 000 Kč

více o autorovi více o díle

Hodonský František (1945) : Čarodějník

Hodonský František (1945)
Čarodějník

olej na desce, 2019, signováno a rámováno....

Prodejní cena 33 000 Kč

více o autorovi více o díle

Smetana Jan (1918 - 1998) : Lampa

Smetana Jan (1918 - 1998)
Lampa

suchá jehla, 1946, 24,4 x 17,6 cm, signováno...

Prodejní cena 6 500 Kč

více o autorovi více o díle

Pošvic Miroslav (1959) : Anténa

Pošvic Miroslav (1959)
Anténa

bar. litografie, 22,7 x 19,7 cm, signováno...

Prodejní cena 5 300 Kč

více o autorovi více o díle

Janeček Ota (1919 - 1996) : pták

Janeček Ota (1919 - 1996)
pták

barevný monotyp, 1949, 12,3 x 15,8 cm,...

Prodejní cena 8 500 Kč

více o autorovi více o díle

Pošvic Miroslav (1959) : Smutný konec banánové slupky

Pošvic Miroslav (1959)
Smutný konec banánové slupky

bar. litografie, 22,8 x 19,5 cm, signováno...

Prodejní cena 5 300 Kč

více o autorovi více o díle

Pošvic Miroslav (1959) : Zavěšení

Pošvic Miroslav (1959)
Zavěšení

bar. litografie, 19,5 x 22,7 cm, signováno...

Prodejní cena 5 300 Kč

více o autorovi více o díle

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994) : Villon

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)
Villon

bar. litografie, 1961, 36,2 x 22 cm,...

Prodejní cena 10 000 Kč

více o autorovi více o díle

Karmazín Jiří (1932 - 2021) : Oslík

Karmazín Jiří (1932 - 2021)
Oslík

olej na plátně, 40 x 65 cm, popsáno a...

Prodejní cena 11 000 Kč

více o autorovi více o díle

Karmazín Jiří (1932 - 2021) : Odpočinek

Karmazín Jiří (1932 - 2021)
Odpočinek

Olej, 1995, 45 x 54 cm, signováno vpravo...

Prodejní cena 9 000 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací