Nová díla

Macek Pavel  : Francouzská krajina

Macek Pavel
Francouzská krajina

bar. dřevoryt, 39,5 x 60 cm, číslováno 1/4,...

Prodejní cena 7 500 Kč

více o autorovi více o díle

Macek Pavel  : Koně ve sněhu

Macek Pavel
Koně ve sněhu

bar. dřevoryt, 39,5 x 60 cm, číslováno 3/4,...

Prodejní cena 7 500 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací