vosk. pastel, 27x16,5, 50. léta. Na obrázku...
Prodejní cena 40 000 Kč
tuha, vosk. pastel. 35x27, první pol. 50....
Prodejní cena 45 000 Kč
lept, 24,2 x 32 cm, signováno
Prodejní cena 1 900 Kč
tuš, 1927, 19 x 23 cm ve výřezu pasparty,...
Prodejní cena 7 000 Kč
komb. technika, 38 x 29,5 cm, signováno...
Prodejní cena 5 500 Kč
bar. akvatinta, 2020, 26,8 x 35,9 cm,...
Prodejní cena 7 500 Kč
Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.
více informacíKromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.
více informacíRádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.
více informací© 2026 Galerie Lazarská | Nastavení cookies | Web by digiONE