Nová díla

Skála František (1956) : Třesk - z cyklu Obří

Skála František (1956)
Třesk - z cyklu Obří

suchá jehla, 30 x 39,5 cm, 2014

Prodejní cena 12 000 Kč

Fremund Richard (1928 - 1969) : Kostelík

Fremund Richard (1928 - 1969)
Kostelík

Prodejní cena 20 000 Kč

Liesler Josef (1912 - 2005) : Líčící se herec

Liesler Josef (1912 - 2005)
Líčící se herec

lept, 18 x 24 cm, signováno

Prodejní cena 1 200 Kč

Trnka Jiří (1912 - 1969) : První pražský kavárník

Trnka Jiří (1912 - 1969)
První pražský kavárník

Prodejní cena 40 000 Kč

Trnka Jiří (1912 - 1969) : Oboustranná ilustrace ke knize Staré pověsti české

Trnka Jiří (1912 - 1969)
Oboustranná ilustrace ke knize Staré pověsti české

Prodejní cena 45 000 Kč

Liesler Josef (1912 - 2005) : Bulharský deník III.

Liesler Josef (1912 - 2005)
Bulharský deník III.

lept, 24,2 x 32 cm, signováno

Prodejní cena 1 900 Kč

Hoffmeister Adolf (1902 - 1973) : Mrs. Ryan - Tenisový turnaj v Cannes 1927

Hoffmeister Adolf (1902 - 1973)
Mrs. Ryan - Tenisový turnaj v Cannes 1927

Prodejní cena 7 000 Kč

Čechová Olga (1925 - 2010) : U rybníku

Čechová Olga (1925 - 2010)
U rybníku

Prodejní cena 5 500 Kč

 : Příchod Mistra

Příchod Mistra

Prodejní cena 12 700 Kč

Kaloč Robin (1982) : Krajina duše - Svítání II.

Kaloč Robin (1982)
Krajina duše - Svítání II.

Prodejní cena 7 500 Kč

Rámování

Rámování