Nová díla

Macek Pavel  : Viskeř

Macek Pavel
Viskeř

bar. dřevoryt, 30 x 40 cm, číslováno 7/8

Prodejní cena 5 300 Kč

Kobliha František (1877 - 1962) : Květy

Kobliha František (1877 - 1962)
Květy

lept, 28,3 x 20,3 cm, signováno, volný list

Prodejní cena 1 500 Kč

Veselý Stanislav (1921) : Katedrála sv. Víta

Veselý Stanislav (1921)
Katedrála sv. Víta

lept, 43 x 29,5 cm, signováno

Prodejní cena 1 000 Kč

Skála František (1956) : Třesk - z cyklu Obří

Skála František (1956)
Třesk - z cyklu Obří

suchá jehla, 30 x 39,5 cm, 2014

Prodejní cena 12 000 Kč

Macek Pavel  : Maják, Dánsko

Macek Pavel
Maják, Dánsko

Prodejní cena 5 300 Kč

Fremund Richard (1928 - 1969) : Kostelík

Fremund Richard (1928 - 1969)
Kostelík

Prodejní cena 20 000 Kč

Liesler Josef (1912 - 2005) : Líčící se herec

Liesler Josef (1912 - 2005)
Líčící se herec

lept, 18 x 24 cm, signováno

Prodejní cena 1 200 Kč

Trnka Jiří (1912 - 1969) : První pražský kavárník

Trnka Jiří (1912 - 1969)
První pražský kavárník

Prodejní cena 40 000 Kč

Trnka Jiří (1912 - 1969) : Oboustranná ilustrace ke knize Staré pověsti české

Trnka Jiří (1912 - 1969)
Oboustranná ilustrace ke knize Staré pověsti české

Prodejní cena 45 000 Kč

Liesler Josef (1912 - 2005) : Bulharský deník III.

Liesler Josef (1912 - 2005)
Bulharský deník III.

lept, 24,2 x 32 cm, signováno

Prodejní cena 1 900 Kč

Rámování

Rámování