bar. litografie, 2022, 39,5 x 18 cm, volný...
Prodejní cena 12 700 Kč
litografie, 2022, 31,5 x 19,5 cm, volný...
Prodejní cena 9 500 Kč
litografie, 2022, 28,5 x 35,5 cm, signováno,...
Prodejní cena 12 700 Kč
litografie, 2024, 35 x 41,5 cm, signováno,...
Prodejní cena 12 000 Kč
litografie, 1992, 21 x 20 cm, signováno a...
Prodejní cena 7 000 Kč
litografie, 2004, 31 x 25 cm, signováno a...
Prodejní cena 13 000 Kč
bar. Litografie, 2001, 18 x 30 cm, signováno...
Prodejní cena 18 000 Kč
bar. lept, 44,2 x 39 cm, signováno,...
Prodejní cena 8 500 Kč
bar. suchá jehla, 27,5 x 24,5 cm, signováno,...
Prodejní cena 8 500 Kč
Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.
více informacíKromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.
více informacíRádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.
více informací© 2026 Galerie Lazarská | Nastavení cookies | Web by digiONE