Nová díla

Skála František (1956) : Pokušení sv. Antonína

Skála František (1956)
Pokušení sv. Antonína

Prodejní cena 12 700 Kč

Skála František (1956) : Padlí andělé

Skála František (1956)
Padlí andělé

Prodejní cena 9 500 Kč

Skála František (1956) : Sv. Antonín

Skála František (1956)
Sv. Antonín

Prodejní cena 12 700 Kč

Skála František (1956) : Parco della Morte

Skála František (1956)
Parco della Morte

Prodejní cena 12 000 Kč

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013) : Propletené

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)
Propletené

Prodejní cena 7 000 Kč

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013) : Figura Serpentina

Figura Serpentina

Prodejní cena 13 000 Kč

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013) : Bankovka

Bankovka

Prodejní cena 18 000 Kč

Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959) : Hradčany

Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959)
Hradčany

Prodejní cena 8 500 Kč

Sukdolák Pavel (1925) : Žlutá ulita

Sukdolák Pavel (1925)
Žlutá ulita

bar. lept, 55 x 48 cm, signováno, rámováno

Prodejní cena 11 000 Kč

Janeček Ota (1919 - 1996) : Půlakt

Janeček Ota (1919 - 1996)
Půlakt

Prodejní cena 8 500 Kč

Rámování

Rámování