Nová díla

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013) : Poesie IV

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)
Poesie IV

bar. suchá jehla, 1983, 14,8 x 10,5 cm,...

Prodejní cena 4 000 Kč

více o autorovi více o díle

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013) : Ex libris Dr. Anna Lerperger

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)
Ex libris Dr. Anna Lerperger

bar. suchá jehla, 1987, 14 x 8,7 cm,...

Prodejní cena 4 000 Kč

více o autorovi více o díle

Šlitr Jiří (1924 - 1969) : Na pavlači I.

Šlitr Jiří (1924 - 1969)
Na pavlači I.

kresba tužkou, 1956, 17,6 x 14,5 cm,...

Prodejní cena 14 000 Kč

více o autorovi více o díle

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013) : Tváře

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)
Tváře

suchá jehla, 1991, 13,5 x 8,7 cm, signováno...

Prodejní cena 4 000 Kč

více o autorovi více o díle

Tichý František (1896 - 1961) : Svatební oznámení N. Tichovské

Tichý František (1896 - 1961)
Svatební oznámení N. Tichovské

suchá jehla, 7,8 x 5,7 cm, 1952, signováno a...

Prodejní cena 4 000 Kč

více o autorovi více o díle

Šlitr Jiří (1924 - 1969) : Na pavlači II.

Šlitr Jiří (1924 - 1969)
Na pavlači II.

kresba tužkou, 1956, 16,5 x 18 cm, signováno...

Prodejní cena 14 000 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Transparent Café

Slíva Jiří (1947)
Transparent Café

bar. litografie, 43 x 32 cm, signováno,...

Prodejní cena 5 200 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Bugati Step

Slíva Jiří (1947)
Bugati Step

bar. litografie, 23 x 30 cm, signováno,...

Prodejní cena 3 500 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Vino Fatale

Slíva Jiří (1947)
Vino Fatale

bar. litografie, 40 x 26 cm, signováno,...

Prodejní cena 4 500 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Miss Porco

Slíva Jiří (1947)
Miss Porco

bar. litografie, 31,5 x 43 cm, signováno,...

Prodejní cena 4 900 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací