Nová díla

Slíva Jiří (1947) : Seance Merlot

Slíva Jiří (1947)
Seance Merlot

bar. litografie, 34 x 27 cm, signováno,...

Prodejní cena 4 900 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Blues Face

Slíva Jiří (1947)
Blues Face

bar. litografie, 36 x 27 cm, signováno,...

Prodejní cena 4 200 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Postřižinské

Slíva Jiří (1947)
Postřižinské

bar. litografie, 15 x 10 cm, signováno,...

Prodejní cena 1 300 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : B. Hrabal - Postřižiny

Slíva Jiří (1947)
B. Hrabal - Postřižiny

bar. litografie, 15 x 10 cm, signováno,...

Prodejní cena 1 300 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Kančí se šesti

Slíva Jiří (1947)
Kančí se šesti

bar. litografie, 10 x 15 cm, signováno,...

Prodejní cena 1 300 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : B. Hrabal - Knihy

Slíva Jiří (1947)
B. Hrabal - Knihy

bar. litografie, 10 x 15 cm, signováno,...

Prodejní cena 1 300 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Srdeční přípitek

Slíva Jiří (1947)
Srdeční přípitek

bar. litografie, 15 x 18 cm, signováno,...

Prodejní cena 1 300 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Smile Please

Slíva Jiří (1947)
Smile Please

bar. litografie, 13 x 15 cm, signováno,...

Prodejní cena 1 300 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Papoušek v právu

Slíva Jiří (1947)
Papoušek v právu

bar. litografie, 22 x 14,5 cm, signováno,...

Prodejní cena 2 500 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Vino Amorosso

Slíva Jiří (1947)
Vino Amorosso

bar. litografie, 21 x 13,5 cm, signováno,...

Prodejní cena 1 300 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací