Nová díla

Slíva Jiří (1947) : Rosé, Rosé, Rosé

Slíva Jiří (1947)
Rosé, Rosé, Rosé

bar. litografie, 21 x 15,5 cm, signováno,...

Prodejní cena 2 300 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Spravedlnost - srdce a mozek

Slíva Jiří (1947)
Spravedlnost - srdce a mozek

bar. litografie, 23 x 17 cm, signováno,...

Prodejní cena 2 500 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Spravedlnost - káva

Slíva Jiří (1947)
Spravedlnost - káva

bar. litografie, 23 x 17 cm, signováno,...

Prodejní cena 2 500 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Spravedlnost - kašpárci

Slíva Jiří (1947)
Spravedlnost - kašpárci

bar. litografie, 23 x 17 cm, signováno,...

Prodejní cena 2 500 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Vinoží

Slíva Jiří (1947)
Vinoží

bar. litografie, 26 x 19 cm, signováno,...

Prodejní cena 2 500 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Šťastný ostrov

Slíva Jiří (1947)
Šťastný ostrov

bar. litografie, 24 x 16 cm, signováno,...

Prodejní cena 2 700 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Poslechnu si vás

Slíva Jiří (1947)
Poslechnu si vás

bar. litografie, 15 x 14,5 cm, signováno,...

Prodejní cena 1 800 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Café Einstein

Slíva Jiří (1947)
Café Einstein

bar. litografie, 32 x 23,5 cm, signováno,...

Prodejní cena 3 500 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Miss Fragile

Slíva Jiří (1947)
Miss Fragile

bar. litografie, 25 x 16 cm, signováno,...

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací