bar. litografie, 21 x 15,5 cm, signováno,...
Prodejní cena 2 300 Kč
bar. litografie, 23 x 17 cm, signováno,...
Prodejní cena 2 500 Kč
bar. litografie, 23 x 17 cm, signováno,...
Prodejní cena 2 500 Kč
bar. litografie, 23 x 17 cm, signováno,...
Prodejní cena 2 500 Kč
bar. litografie, 15 x 14,5 cm, signováno,...
Prodejní cena 1 800 Kč
Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.
více informacíKromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.
více informacíRádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.
více informací© 2026 Galerie Lazarská | Nastavení cookies | Web by digiONE