Nová díla

Slíva Jiří (1947) : Miss Fragile

Slíva Jiří (1947)
Miss Fragile

bar. litografie, 25 x 16 cm, signováno,...

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Suchý Jiří (1931) : Lysistrata

Suchý Jiří (1931)
Lysistrata

bar. litografie, 27,5 x 35 cm, signováno,...

Prodejní cena 4 500 Kč

více o autorovi více o díle

Suchý Jiří (1931) : Meckie Messer

Suchý Jiří (1931)
Meckie Messer

bar. litografie, 35,5 x 46 cm, signováno,...

Prodejní cena 5 400 Kč

více o autorovi více o díle

Suchý Jiří (1931) : Zelené slunce

Suchý Jiří (1931)
Zelené slunce

bar. litografie,27 x 38 cm, signováno, volný...

Prodejní cena 4 500 Kč

více o autorovi více o díle

Suchý Jiří (1931) : Oči má sněhem zaváté

Suchý Jiří (1931)
Oči má sněhem zaváté

bar. litografie, 35 x 27,5 cm, signováno,...

Prodejní cena 4 500 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací