bar. litografie,27 x 38 cm, signováno, volný...
Prodejní cena 4 500 Kč
bar. litografie, 35 x 27,5 cm, signováno,...
Prodejní cena 4 500 Kč
bar. dřevoryt, 40 x 60 cm, autorský tisk,...
Prodejní cena 7 500 Kč
Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.
více informacíKromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.
více informacíRádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.
více informací© 2026 Galerie Lazarská | Nastavení cookies | Web by digiONE