Orfeus (Sloup Orfeův)

Šíma Josef (1891 - 1971)

Orfeus (Sloup Orfeův)

kresba uhlem a akvarelem na papíře, 1957, 49 x 65 cm, sign. vpravo dole J. Šíma 57, vlevo dole dedikace "J. Kotalíkovi přátelsky". Natržený růžek vpravo dole odborně restaurován. Rámováno. Kresba byla několikrát vystavena, naposledy v Severočeské galerii v Litoměřicích a v galerii U bílého jednoročce v Klatovech (únor - květen 2003). Z pozůstalosti prof. PhDr. J. Kotalíka. K obrazu přiložena deklarace o původu díla od doc. PhDr. T. Kotalíka

Číslo položky:274 Poslední dražitel:27
Vyvolávací cena:260 000 Kč Aktuální cena:650 000
Dražba ukončena:30.04.2015, 19:27 h Historie příhozů

Pro účast na aukci se musíte přihlásit. Pokud ještě nemáte vytvořen účet, můžete provést registraci zde.