Paříž - soubor

Šíma Josef (1891 - 1971)

Paříž - soubor

18 kolorovaných leptů, vydal v roce 1927 Dr. O. Štorch-Marien v nakladatelství Aventinum. Celkový počet výtisků 120, tento má číslo 31. Signováno "Šíma" na frontispice. Formát souboru 37,5 x 30,5 cm, původní zrestaurovaný přebal s nepůvodní první stranou. Celých souborů bude již pouze několik, většina skončila rozebrána a rozprodána jednotlivě.

Číslo položky:576 Poslední dražitel:206
Vyvolávací cena:195 000 Kč Aktuální cena:225 000
Dražba ukončena:28.04.2016, 20:00 h Historie příhozů

Pro účast na aukci se musíte přihlásit. Pokud ještě nemáte vytvořen účet, můžete provést registraci zde.