Šerých Jaroslav (1928 - 2014)2x grafika

2x bar. lept, 2001, 5 x 3,4 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole 93/100

Vyvolávací cena 200 Kč
Aktuální cena 400 Kč

Číslo položky: 2038
Poslední dražitel: 136
Dražba ukončena: 12.02.2020, 19:25 h