Šimotová Adriena (1926 - 2014)Abstrakce

komb. technika, 1999, 10 x 14 cm, sign. a datováno vlevo dole, rámováno. Konzultováno s Nadací A. Šimotové.

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 9 000 Kč

Číslo položky: 1643
Poslední dražitel: 518
Dražba ukončena: 27.03.2019, 22:10 h