Hoffmeister Adolf (1902 - 1973)Adam a Eva

koláž, 1965, 44,5 x 98,5 cm, sign. PD AH65 Říčky, rámováno. Pravost potvrdil syn malíře Adam Hoffmeister.

Vyvolávací cena 38 000 Kč
Aktuální cena 38 000 Kč

Číslo položky: 31
Poslední dražitel: 54
Dražba ukončena: 02.10.2014, 11:25 h