Lhoták Kamil (1912 - 1990)Alcyon

litografie s podtiskem, 1973, 23 x 15,3 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 168/180

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 9 000 Kč

Číslo položky: 1821
Poslední dražitel: 14
Dražba ukončena: 15.10.2019, 21:26 h