Lhoták Kamil (1912 - 1990)Anička skřítek a Slaměnný Hubert

1975, bar. litografie, 33,2 x 23,5 cm, sign. vpravo dole Kamil Lhoták 1975, vlevo dole 117/200, paspartováno

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 711
Poslední dražitel: 14
Dražba ukončena: 26.10.2016, 21:23 h