Lhoták Kamil (1912 - 1990)Architektura II.

suchá jehla, 1953, 16,2 x 24,7 cm, značeno 9/9, rámováno. Byl vytištěn u bratří Dřímalů péčí Karla Křenka a se souhlasem vnuka Kamila Lhotáka. Je opatřen pozůstalostním razítkem a podpisem vnuka na rubu grafiky. Po tisku byl očíslován vlevo dole a původní deska byla znehodnocena úhlopříčným škrtem přes pravý dolní roh. Po té byl pro event. kontrolu ztištěn s tímto defektem v jednom výtisku.

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 900 Kč

Číslo položky: 1277
Poslední dražitel: 432
Dražba ukončena: 02.05.2018, 21:05 h