Anderle Jiří (1936)Bacco d´apres Caravaggio

Cyklus Dialogy se starými mistry, 1982, kolorovaná suchá jehla, 66 x 49 cm, signováno a číslováno uprostřed dole 1/1, rámováno.

Vyvolávací cena 17 000 Kč
Aktuální cena 34 000 Kč

Číslo položky: 2660
Poslední dražitel: 302
Dražba ukončena: 25.05.2021, 18:35 h