Suchánek Vladimír (1933)Bílá plachta

bar. litografie, 29 x 19 cm, sign. uprostřed dole Vlad. Suchánek, vlevo dole 86/180, rám.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 744
Poslední dražitel: 47
Dražba ukončena: 27.10.2016, 16:40 h