Hlinomaz Josef (1914 - 1978)Čestné uznání za vlez do nadřízeného orgánu

komb. technika, 1975, 27 x 23 cm, sign. vpravo dole Hlinomaz 75, rámováno

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 320
Poslední dražitel: 38
Dražba ukončena: 05.11.2015, 11:10 h