Chaba Karel (1925 - 2009)Chalupa

bar. litografie, 37,5 x 28 cm, sign. vpravo dole Karel Chaba 83, uprostřed dole 12/200

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 998
Poslední dražitel: 349
Dražba ukončena: 20.11.2017, 19:25 h