Matal Bohumír (1922 - 1988)Chrám sv. Petra

bar. litografie, 46 x 29, sign. vpravo dole Matal, rámováno

Vyvolávací cena 2 900 Kč
Aktuální cena 2 900 Kč

Číslo položky: 886
Dražba ukončena: 25.05.2017, 19:50 h