Anderle Jiří (1936)Čtyři motýli a dívka

suchá jehla - varianta s kresbou, 39,5 x 29,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole dedikace, uprostřed dole popis a značeno 1/1, rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 1720
Poslední dražitel: 452
Dražba ukončena: 14.10.2019, 18:59 h