Suchánek Vladimír (1933)Dívka s mušlí

bar. litografie, 38 x 24,5 cm, sign. dole uprostřed, vlevo dole znač. 50/100, rámováno.

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1310
Poslední dražitel: 279
Dražba ukončena: 03.05.2018, 18:25 h