Nálepa Josef (1936 - 2012)Dívka v dřepu

serigrafie, 1995, 47 x 42 cm, signováno vlevo dole v tisku, rámováno. V dolní části lehce zvlněno.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 3900
Poslední dražitel: 715
Dražba ukončena: 14.11.2023, 18:12 h