Neprakta - Winter Jiří 1924 - 2011Divoch

komb. technika, 25,7 x 39 cm, signováno a rámováno

Vyvolávací cena 13 000 Kč
Aktuální cena 13 000 Kč

Číslo položky: 3423
Poslední dražitel: 690
Dražba ukončena: 09.11.2022, 22:45 h