Lamr Aleš (1943)Dva

bar. litografie, 1995, 70 x 54,5 cm, sign. vpravo dole, uprostřed název, vlevo dole 42/50. Škrábnutí v tisku restaurováno.

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 2 600 Kč

Číslo položky: 1574
Poslední dražitel: 153
Dražba ukončena: 26.03.2019, 22:18 h