1. Bibliofilie E.A. Poe - Stín mlčení

1926, formát 33 x 24 cm, 3 dřevořezy + 1 litografie A. Bílka (vše sign.), vydal V. Žikeš, Plzeň. 100 výtisků, tento je č. 83. Obal potrhaný.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč

Číslo položky: 1712
Poslední dražitel: 297
Dražba ukončena: 14.10.2019, 18:16 h